foto-hlavicka

O dotacích a o cestě přímo k dotacím panují nejrůznější fámy a předsudky. Jistě jste se již setkali s někým, kdo v minulosti žádal o dotaci nebo byl jejím příjemcem a říká „už nikdy bych do toho nešel“. Netvrdíme, že vždy se všechno obejde naprosto bez problémů, na druhou stranu víme a tvrdíme, že drtivé většině těchto problémů se dá předejít. A to:

  • Výběrem nejvhodnějšího dotačního titulu. Vybereme Vám takový dotační titul, který bude nejlépe splňovat Vaše potřeby.
  • Vytvořením kompletní dokumentace dle požadavků poskytovatele dotace. Veškeré potřebné materiály a dokumenty za Vás připravíme a budeme Vaši instituci, obec či společnost minimálně zatěžovat. Nebudete potřebovat žádný další interní personál.
  • Vypsáním nenapadnutelného výběrového řízení. Připravíme za Vás výběrové řízení, které bude 100% v souladu s platnou legislativou ČR.
  • Vyvarováním se chyb v době udržitelnosti projektu a vypracováním pravidelných monitorovacích hlášení. Ještě před žádostí o dotaci Vás seznámíme s dobou udržitelnosti projektu a s podmínkami, které musíte dodržovat. Po dobu udržitelnosti projektu za Vás ohlídáme termín monitorovací zprávy a tuto za Vás vypracujeme.

I my se setkáváme s novými potencionálními klienty, kteří nevědí „jestli má ještě cenu o nové dotace žádat“, že v minulosti jim byla žádost zamítnuta. Naše řešení je jednoduché. Každého našeho klienta, potencionálního žadatele o dotaci seznámíme s naším názorem, jak velkou šanci má s žádostí o dotaci uspět, resp. naše klienty bezhlavě nepouštíme do nových žádostí, když si nejsme jisti, že mají velkou šanci uspět.

Ať každý dělá, co umí. Vy umíte řídit firmu, obec, či Vaši instituci a my umíme pro Vás získat správnou a optimální dotaci bez zbytečného administrativního zatěžování Vašich zaměstnanců.